Samit privrednih asocijacija ponovo u Beogradu

U organizaciji Poslovnog kluba „Stena“ i Srpske izvozno – razvojne asocijacije, u Beogradu će se na Samitu privrednih asocijacija ponovo okupiti privrednici iz regiona, ali ovoga puta će im se pridružiti i kolege iz Evrope i ostalih zemalja iz sveta. Ovaj događaj će okupiti poslovne lidere, predstavnike privrednih udruženja, institucija i diplomatskog kora, u cilju umrežavanja, razmene iskustava i otvaranja novih mogućnosti za saradnju. Samit će se održati 26. februara 2026. godine.

Link: https://www.nedeljnik.rs/samit-privrednih-asocijacija-ponovo-u-beogradu/